Шановний(а) пацієнте!
Дякуємо, що обрали нашу клініку!Ваш відгук допомагає нам покращувати якість сервісу 🌿
Ім'я (не обов'язково для заповнення)
1. Чи було пояснення лікаря зрозумілим та доступним?
2. Як би Ви описали ставлення лікаря під час консультації?
3. Наскільки комфортною для Вас була консультація загалом?
4. Чи залишились у Вас питання після прийому?
✍️ Ваш коментар або побажання: