УЗД діагностика в Києві

            Ультразвукова діагностика на сьогоднішній день один із найбільш поширених методів діагностики у всіх областях медицини, будь то гастроентерологія, акушерство та гінекологія, ендокринологія, кардіологія й багато інших.

         Ультразвукове дослідження – доступний,   неінвазивний та інформативний метод діагностики стану тканин, внутрішніх органів і систем організму людини за допомогою ультразвукових хвиль. Проходячи через кордони тканин, ультразвук відбивається, при цьому датчик ультразвукового апарату  фіксує ці зміни, які і є основою зображення.

         В нашому центрі проводиться повний спектр ультразвукових досліджень  на сучасному новому обладнанні експертного класу від провідних виробників. Ультразвукові діагностичні  системи Versana Premier Platinum  та  Versana Balanse від виробника GE Medical Systems Co., Ltd являються унікальним втіленням нової концепції GE по створенню ультразвукового обладнання експертної якості. Технології візуалізації світового рівня – чутливий кольоровий доплер,  автоматична оцінка глобальної скоротливої функції лівого шлуночка та інше, забезпечують надзвичайну якість та чіткість зображення для підвищення впевненості у діагностиці. Це допомагає лікареві в процесі  дослідження чітко бачити, диференціювати тканини та окреслити межі, проводити вимірювання, в тому числі і  складні вимірювання, що вимагають високого рівня точності. Наприклад, вимірювання товщини комплексу інтима-медіа сонних артерій, після позиціювання вікна, виконуються УЗ системою в автоматичному режимі з максимальною точністю.

Фахівці з ультразвукової діагностики, які працюють в Медичному центрі «ДІВЕРО» ТОВ «ДІВЕРО НИВКИ» мають великий досвід роботи, постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації.

         Переваги ультразвукового методу дослідження:

* Можливість вивчення більшості органів і систем;

* Рання діагностика захворювань до появи симптомів, що полегшує лікування;

* Доступність, в тому числі, і за ціною та  швидкість дослідження;

* Безпека методу (ультразвукові хвилі не шкодять   організму);

* Відсутність протипоказань для проведення даного обстеження дозволяє з легкістю застосовувати його для обстеження вагітних жінок, дітей всіх вікових категорій;

* Можливість проводити динамічне багаторазове спостереження для уточнення діагнозу, моніторингу  перебігу захворювання, відстеження динаміки лікування.

ПЕРЕЛІК ДОСЛІДЖЕНЬ ЯКІ ПРОВОДЯТЬ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ДІВЕРО»:

Ультразвукове дослідження щитоподібної залози

Ультразвуковий метод обстеження молочних залоз

Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини

Ультразвукове дослідження органів малого тазу

Ультразвукове дослідження в дерматології, косметології, пластичній хірургії

Ультразвукове дослідження слинних залоз та м’яких тканин щелепно-лицьової ділянки

Ультразвукове обстеження серця (Ехокардіографія)

Доплерографія судин кінцівок

Ультразвукове дослідження лімфатичних вузлів

Ультразвукове обстеження судин голови та шиї

Ультразвукове дослідження периферичних нервів

Ультразвукове дослідження з приводу вагітності

Нейросонографія у новонароджених

Ехокардіографія немовлят

Обстеження кульшових суглобів у дітей

 

Точність та інформативність таких процедур залежить від двох чинників: кваліфікації лікаря та рівня обладнання. Тому УЗД краще проходити в таких спеціалізованих центрах, як Медичний центр «ДІВЕРО». Лікарі, які працюють у нас, мають достатньо практичного досвіду, аби не пропустити найменших відхилень від норми. Ну, а щодо апаратів, які використовуються для досліджень, то вони є найсучаснішими, тому дають точний результат.

Чекаємо Вас в Медичному центрі «ДІВЕРО».

лікарі Ультразвукової діагностики

Медичний директор, лікар з УЗД
Лікарський стаж: 37 років
Лікар з ультразвукової діагностики
Лікарський стаж: 18 роки
Кардіолог, терапевт, лікар з УЗД
Лікарський стаж: 36 років
Лікар-гастроентеролог, лікар УЗД
Лікарський стаж: 36 років