м. Київ, пр-т Перемоги, 67
group 48
Search
rectangle 186

Галушко
Богдан Леонідович

Лікар-алерголог, педіатр

Лікарський стаж: 3 роки

Категорія: лікар-спеціаліст

Освіта:

НМУ імені О.О.Богомольця з 2012 по 2018 – студент, 2018-2020 – інтернатура

Спеціалізація:

Педіатрія, дитяча алергологія

Асистент кафедри педіатрії післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця

Участь в асоціаціях

Член ЕААСІ – Європейської академії з алергології та клінічної імунології

Напрямки практичної діяльності та стани з якими працює лікар:

ГРВІ, обструктивні бронхіти, пневмонії, захворювання шлунково-кишкового тракту, алергічний риніт, конюктивіт, бронхіальна астма, харчова алергія та непереносимість, атопічний дерматит та ін.

Спірометрія, визначення рівня FeNO, зняття ЕКГ, водневі дихальні тести, шкірні прик тести, ін`єкції АСІТ, постановка та оцінка патч тестів.

Публічна діяльність, виступи на конференціях та участь в міжнародних конгресах

 • “Науково-практична конференція «Складний пацієнт в практиці педіатра» – доповідач, стендова доповідь, Європейський конгрес для лікарів алергологів «EACCI Hybrid congress 2021» – стендова доповідь, XV конгрес педіатрів України «Актуальні питання педіатрії» – учасник, Науково-практична конференція «Прикладні аспекти сучасної науки в лабораторній діагностиці різних патологічних станів, а також у пацієнтів що перенесли COVID19» – доповідач, педіатрична секція стендова доповідь, Науково-практична конференція з міжнародною участю «Комплексний підхід до лікування алергічних захворювань. Постковідний синдром» – усна доповідь, Стаття в журналі «Medical Science of Ukraine (MSU)» https://doi.org/10.32345/2664-4738.4.2021.18
 • Автор наукових статей
 • ТУ “Харчова алергія. Діагностика та лікування”, “Вибрані питання алергології та молекулярної алергодіагностики”, “Алергія до аероалергенів. Відбір пацієнтів на АСІТ”
Отримати консультацію

  Замовити дзвінок

   Записатися на прийом

    Записатися